BODY LINE / STRETCHING

streach
  • Miejsce Klub Pruszkowska
  • Czas trwania 1h
  • Trener Ola

BODY LINE jest to zestaw ćwiczeń wzmacniających izometrycznie z elementami z różnych form zajęć. Trening obwodowy oparty na łączeniu prostych kombinacji choreograficznych z ćwiczeniami wzmacniającymi wszystkie grupy mięśni typu TBC ABT.

STRETCHING – ćwiczenia rozciągające wszystkie grupy mięśniowe aby uzyskać ich naturalną długość, uelastyczniają ścięgna i więzadła, likwidują przykurcze mięśni, zapobiegają kontuzjom, działają relaksująco i odprężająco.

Poznaj naszych trenerów

Ola

Ola Albera – Trener Personalny, Instruktor Siłowni oraz Instruktor fitness z uprawnieniami międzynarodowymi nadanymi przez organizację REPS (EQF level 4). Swoją karierę instruktorską jak i przygodę z aktywnością ruchową rozpoczynałam na sali fitness. Potem zainteresowałam się modelowaniem sylwetki oraz treningiem funkcjonalnym mającym na celu przywracanie a potem utrzymanie prawidłowych wzorców ruchowych. Wtedy też zaczęłam częściej pojawiać się na siłowni oraz zainteresowałam się metodami korekcji wad postawy. Specjalizuję się w prowadzeniu zajęć ogólnorozwojowych (np. TBC oraz ABT) oraz prozdrowotnych podczas których kładę nacisk na uzyskanie balansu mięśniowego poprzez wzmocnienie osłabionych oraz rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni. Wierzę, że zdrowy styl życia kształtuje się poprzez stopniowe wprowadzanie niewielkich, jednak bardzo istotnych zmian. Moim celem jako instruktora i trenera jest pomóc moim podopiecznym w wprowadzaniu tych zmian, a przed wszystkim pokazanie im jak ruszać się świadomie i bezpiecznie nie tylko na treningu, ale też po jego zakończeniu.